LosT
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LosT

Pentru cunoscatorii si iubitorii de CS si de altele! (connect lost7.sytes.net)
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Parteneriat cu echipa de Parkour!

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Parteneriat cu echipa de Parkour! Empty
MesajSubiect: Parteneriat cu echipa de Parkour!   Parteneriat cu echipa de Parkour! EmptySam 10 Iul - 10:29

Buna eu sunt alex poate ma cunoaste r3g3n nui spun numele adevarat dar totusi am fost cei mai buni prieteni akum va cer un parteneriat cu echipa mea de Parkour mai avem nevoie de 5 membri si 2 care sa exceleze daca doriti sa aprobati acest partenetriat nu ezitati sa contactati forumul nostru: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Multumesc
Sus In jos
R3g3N
Administrator
Administrator
R3g3N


Mesaje : 472
Puncte : 6330
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/11/2008
Varsta : 33

Parteneriat cu echipa de Parkour! Empty
MesajSubiect: Re: Parteneriat cu echipa de Parkour!   Parteneriat cu echipa de Parkour! EmptySam 10 Iul - 14:58

man... esti alex .... alex al meu? daca esti acel alex(ceea ce ma indoiesc...) spune-ti numele de familie!
daca esti alex dp mess... cu triburile.... spune-mi dc nu ai scris dp celalalt cont?
Sus In jos
http://lost.forumer.ro
Vizitato
Vizitator




Parteneriat cu echipa de Parkour! Empty
MesajSubiect: nu sunt    Parteneriat cu echipa de Parkour! EmptySam 10 Iul - 15:11

Nu am postat mai sus eu , R3g3n , nu stiu cine postat , adevarat ma cheama Alex , dar nu eu am postat, oricum dupa ce vom afla cine este , sper ca vom reusii sa facem un parteneriat cu ei.
Sus In jos
R3g3N
Administrator
Administrator
R3g3N


Mesaje : 472
Puncte : 6330
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/11/2008
Varsta : 33

Parteneriat cu echipa de Parkour! Empty
MesajSubiect: Re: Parteneriat cu echipa de Parkour!   Parteneriat cu echipa de Parkour! EmptyLun 19 Iul - 6:45

oricine o fi fost vad ca numai intra pe forum deci treaba lui! Cerere RESPINSA Topic Closed
Sus In jos
http://lost.forumer.ro
Continut sponsorizat





Parteneriat cu echipa de Parkour! Empty
MesajSubiect: Re: Parteneriat cu echipa de Parkour!   Parteneriat cu echipa de Parkour! Empty

Sus In jos
 
Parteneriat cu echipa de Parkour!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LosT :: Forum LosT :: Administratia Forumului :: ..::Administratie::.. :: ..::Parteneriate si cereri de parteneriate!::..-
Mergi direct la: