LosT
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LosT

Pentru cunoscatorii si iubitorii de CS si de altele! (connect lost7.sytes.net)
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 La un ceai cu "hekari"

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: da   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptySam 24 Iul - 21:40

pai farao
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptySam 24 Iul - 21:41

Si... ce ai mai facut?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: da   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptySam 24 Iul - 21:42

ce drq , sa mai fac , pe la tzara , prin oras , pe radio , plictiseala Suspect tu?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptySam 24 Iul - 21:44

Mai nimic...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: da   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptySam 24 Iul - 21:45

ok;)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyDum 25 Iul - 9:37

pana la urma cred ca nu ai gresit cand ai scris ca ai 13, si pe hi5, cica si-a facut frate-to cont pe id tau, si el are 13, oricum nu prea am crezut, dar treaca de la mine Mor de ras! cat is io de curioasa, ii clar:))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyDum 25 Iul - 10:06

zaverick nici sa minti nu stii
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: ada   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyDum 25 Iul - 11:59

Doamne ce oameni , ma voi ce aveti? ati baut ceva? daca am zis ca atatia ani am , atatia ani am , nu trebe sa imi bat capul ca voi , ca vad ca nu puteti sa intelegeti Neutral
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyDum 25 Iul - 18:35

da poti sa ai si 23 ca noua ne e tot una Razz ;)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyDum 25 Iul - 18:58

Cred ca maine se intoarce avaboss Razz
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyDum 25 Iul - 20:20

De unde sti?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyDum 25 Iul - 21:49

pentru ca ths, il tine la curent pe ava, cu tot ce se intampla pe forum:P
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyLun 26 Iul - 3:35

Da aia ! Si cred ca l-am vazut aseara putin online pe ava! Cool Da stiu , am ochi de vultur! Cool
Edit : Ava , imi pare rau ca nu ti-am adus 2 noi utilizator , dar am postat pe mai multe forumuri si vad ca nimeni nu sa inregistrat. Crying or Very sad Plus ca am mai luat si ban! Laughing
La posturi , eu nu am mai postat pentru ca m-am saturat sa tot postez jocuri/muzica/filme etc. singur! Mad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: da   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyLun 26 Iul - 7:44

va rog mult , daca se poate , sa intrati la sectiunea triburile , si la Subiectul Acela nou , sa postati acolo .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyLun 26 Iul - 11:48

ths, eu nu-mi prea bag nasu acolo Suras
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyLun 26 Iul - 12:04

Rad de ce nu? Sad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyLun 26 Iul - 13:05

pai jocuri, nu am timp de ele, filme alea ar cam trebui Zambitor si la muzica, mi asa lene, incat nici nu-mi prea caut Mor de ras!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyLun 26 Iul - 14:10

nu ai timp de jocuri?:O:O
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyLun 26 Iul - 18:14

nu prea ma mai joc:P
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyLun 26 Iul - 18:31

Atunci esti toata ziua pe internet nu? Ca mine Cool Doar ca eu ma mai joc din cand in cand Razz
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyLun 26 Iul - 21:58

in mare parte cam asa, dar cand ma apuc sa intru pe toate conturile, nu cred ca mai stu ce-i acolo Rad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyMier 28 Iul - 4:37

Udy , vezi ca tribul.net si-a schimbat tema si au fost pierdute toate posturile noastre si toti utilizatori! Crying or Very sad Trebuie sa iti faci cont nou acum! Eu chiar nu stiu ce sa mai fac...am pierdut 5000 de posturi! Crying or Very sad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyMier 28 Iul - 14:48

ths, lasa ca le facem, daca din primele ore noi am facut spam ii clar:D
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyMier 28 Iul - 15:09

Eu cand am vazut prima oara , am vrut sa nu ma mai inregistrez.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 EmptyMier 28 Iul - 17:26

taci, ca si io am facut la fel Mor de ras!
Sus In jos
Continut sponsorizat





La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: La un ceai cu "hekari"   La un ceai cu "hekari" - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
La un ceai cu "hekari"
Sus 
Pagina 8 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LosT :: Forum LosT :: LosT Caffe :: ..::Spam zone::..-
Mergi direct la: